Odwiedza nas 19 gości

Serdeczne Bóg Zapłać!

Sanktuarium św. Antoniego z Padwy serdecznie dziękuje wszystkim Ludziom Wielkiego Serca za przekazane ofiary i darowizny na renowację zabytkowego zespołu klasztornego w Ratowie oraz przystosowanie go do przyjmowania pielgrzymów.

Dzięki Państwa ofiarności możemy dokonać najpilniejszych napraw uszkodzeń w osiemnastowiecznych pomieszczeniach klasztornych.

Część środków zostanie przeznaczona również na zagospodarowanie terenu wokół Sanktuarium, w tym zakup ławeczek, które ułatwią Pielgrzymom modlitwę oraz odpoczynek w zacisznych zakątkach wokół klasztoru, m.in. w bezpośrednim sąsiedztwie ławeczki św. Antoniego i przy figurce Matki Boskiej.

Jednocześnie prosimy wszystkich Dobrodziejów o przesłanie swoich danych teleadresowych, w tym w szczególności numerów telefonów, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listem na adres Sanktuarium św. Antoniego w Ratowie, Ratowo 58, 06-540 Radzanów, co umożliwi nam powiadamianie Państwa o specjalnych mszach św. w Państwa intencjach oraz zapraszanie na organizowane przez Sanktuarium dni skupienia, uroczystości religijne, patriotyczne i kulturalne.

Z modlitewną pamięcią i błogosławieństwem

rektor Sanktuarium

ks. Bogdan Pawłowski